zaybatsu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

.:Garip Ama Gerçek:.///Gir Gir Gir..!

YazarMesaj
admin

admin

.:Garip Ama Gerçek:.///Gir Gir Gir..! Empty
MesajKonu: .:Garip Ama Gerçek:.///Gir Gir Gir..!   .:Garip Ama Gerçek:.///Gir Gir Gir..! EmptyÇarş. Eyl. 23, 2009 8:35 pm

Bu iki olayı gazeteden gördüm ve çok ilginç olduğunu düşünerek buraya yazmaya karar verdim acaba size de ilginç gelecek mi...
(Bu arada kesinlikle alıntı değilidr.Kendi ellerimle yazdım...Olayların isimlerini ben koydum )

__Şaka Zamanı__

Macaristan'da Jake Fen, karısını korkutmak için kendini asmış takliti yaptı. Eve giren eş, kocasını o halde görünce bayıldı. Kapıyı açık gören komşu kadın içeri girince iki cesetle karşılaştığını sanıp evi soydu. Topladığı eşyalarla çıkmak üzere olan kadına Jake tekme attı. Cesedin canlandığını zanneden kadın korkudan öldü. Jake beraat etti.

__Kardeş Sevgisi__

Marko ve Roberto de Solisa adlı iki kardeş birbirleriyle iyi geçinemiyordu. Marko kendisiyle sık sık dalga geçmesinden bunaldığı kardeşini kafasına sıktığı tek kurşunla öldürdü. Ancak Marko ve Roberto aynı dolaşım sistemini paylaşan yapışık ikizlerdi. Roberto'nun ölümünden 5 dakika sonra kan dolaşımı duran Marko da öldü.
http://zaybatsu.com

.:Garip Ama Gerçek:.///Gir Gir Gir..!
1 sayfadaki 1 sayfası